Únor 2014

I´m Afraid

27. února 2014 v 17:27 | Myself** |  *Me*

Všem se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale nikdo se po mě neptal, tak jsem ani nepsala. Z důvodu mé vyčerpanosti a nevědomosti celých 14 dní jsem nenapsala. Minulý týden jsem se pokoušela jít do školy, ale nevyšlo to. Lítala jsem po doktorech a když už jsem do školy šla tak jen z důvodu písemky. Je to hrůza. Také jsem se stihla pohádat s kamarádkou. Nadávalay jsme si do všech možných zvířat apod. moc mě to teď mrzí, jenže ona nedokáže přiznat chybu. Já přišla s tím, že se jí omlouvám, že chyba byla na mé straně a ona mě ještě seřvala co si dovoluji? Je to normální? Není. Nevím jestli se jí mám omluvit znovu. Co myslíte vy? Já už jsem prostě unavená. Neustále chodím do práce, jsem tam do noci, ráno vstávám do školy, nebo lítám někde po doktorech a když mám čas jsem s přítelem, ale k internetu se nedostanu. Tento týden mám prázdniny, ale tempo se spíše zvýšilo. V práci jsem min. 9 hodin denně a to je důvod, proč mě život nebaví. Snažila jsem se nehádat se s blízkými lidmi, s přáteli, s rodinou, ale nejde to. Asi je chyba ve mě. Jsem na všechny nepříjemná a nevyspalá.

Tento týden jsem začala dávat dohromady maturitní otázky, tak se učím :) musím to dohnat, takže ve zbytku času, co nejsem v práci, nebo ve škole se učím (jen pro informaci). Zítra jdu opět do práce na raní. (budík v 5:00 hod. a.m.), když na to pomyslím je mi zle. Dnes sjem přišla z práce o něco dřív, tak se budu učit a popíjet čaj :) Jinak Jill jsem zvdala. S tímhle tempem se to fakt nedalo. Docvičila jsem první dva levely, ale ty zbylé už ne :/ nemám na to vůbec čas. Musím si vše naplánovat, aby mi vycházel čas :) a co vy? Už jste měli volno? :)
bye ♥♥

Valentine´s day

14. února 2014 v 16:34 | Myself** |  *Me*
Zdravím všechny. Jak se dnes máte? Je 14. února a já stále váhám co mám říct příteli až se vrátí z práce. Nad něčím jsem přemýšlela. Znělo by to asi takhle: "Miláčku, promiň, že nemám dárek, ale Valentýna neslavím." Nakonec mi to přišlo blbé, tak jsem v krámě koupila tu blbou čokoládu. Vím, že je to vyhazování peněz a že je to zbytečné, ale nemůžu si pomoct. Alespoň něco jsem mu koupit musela. Kdyby bylo po mém vůbec to neslavím, ale přítel mi včera prozradil, že pro mě něco má. Tak uvidíme. Jak budete trávit Valentýna vy? Budete s rodinou, nebo v postěli či s přítelem oslavovat? :)

U mě se v týdnu nestalo nic tak závažného. Ve čtvrtek jsem se konečně dohrabala do školy po své nemoci. Jsem ráda, doma bych se unudila..hned, co jsem přišla mi šoupla písemku z ekonomiky, účetnictví a z angliny. Byla to fuška, ale snad to nebude horší než za 3. Nebyla jsem připravená :/ docela mě to mrzí, že jsem se na to ani nepodívala za tu dobu co jsem byla doma. Ze svého deníku na češtinu k maturitě jsem dostala za 1, jako obvykle :) tak jsem ráda. Dokonce mě učitel pořádal, jestli bych nemohla psát pro školní noviny. Nevím, řekla jsem mu, že si to nechám projít hlavou, ale dost mě děsí ta představa strávená nad těmi články. Sotva stíhám školu, natož ještě něco navíc. Doufám, že si dnešek užijete, protože já si hodlám pustit Harryho Pottera a zahrabat se do pelíšku ♥ :) ještě že už je ten pátek :)

Řekla bych, že v hubnutí jsem moc nepokročila. S Jill cvičím zatím 2 týdny a nic moc výsledky tedy. Snad se to zlepší. Možná je to i těmi svaly. Svalová hmota mi celkem narůstá :) ale objem jde dolů :) tak díky bohu. Dneska k večeři budu mít fazolky se sýrem ♥ mňamka :)
Bye ladyes ♥

No movement, no muscles!

11. února 2014 v 16:56 | Myself** |  *Me*

Krásný den všem..dnes jsem nemusela do školy. Včera jsem byla na vyšetření s ledvinami. Čekala jsem dvě hodiny v čekárně a ještě ke všemu, když jsem měla přijít na řasu tak se přede mě nas*ala nějaká babka :D Měla jsem chuť jí švihnout něčím po hlavě, jelikož jsem pospíchala do školy. No, nakonec jsem nešla. Měli jsme pět hodin, tak jsem se na tu poslední hodinu vykakala. Dnes to samé. Vyrazila jsem z domova v 9:00 a přijela jsem před hodinou :D Opravdu paráda. Udělala jsem si procházku. Já nemám ráda procházky Prahou, ale v téhle čtvrti jsem nikdy nebyla, tak jsem ji chtěla prozkoumat. Praha-Krč. U Kačerova. Prošla jsem se takovým parkem, narazila jsem tam na Albert, tak jsem si šla koupit Shake a jahody :33 moje vášeň :). Dala bych vám sem fotky, ale půjčila jsem kabel kámošce, která mi ho ještě nevrátila :D


S ledvinami to vypadá špatně. Mám občas hrozné bolesti zad a nemůžu se ani hýbat. Dnes mě to chytlo ráno, takže jsem nebyla moc ráda. Těším se na léto :33 i když mě štve, že nemůžu do vody pod 17°C takže nejsem moc nadšená, jelikož všude na koupalištích je voda kolem 15°C. Je to smutné. Mohla jsem jet k moři už minulý rok, ale nejela jsem. Můžu leda tak nějak do lázní, kde je teplá voda. Asi vás tyhle bláboly nezajímají. :D Já vím.

Dnes jsem začala Jillian level two. Můžu vám říct, že je o hodně těžší než level one. V tom prvním nejsou tak náročné cviky. Doufám že zítra už to bude lepší než dnes. Vůbec jsem nic nezvládla. Jako dost věcí ano, ale doteď nezvládám pánské kliky a to i trénuji. Musím se do toho dostat. Kdybyste měl někdo nějaký typ jak to rychle zvládnout tak napište :) budu ráda. Snažím se jíst méně a omezit sladké, ale nejde mi to. Ten shake dneska :/ :D ale bez něj si neumím představit den. Když už si ho nekoupím ve starbucksu, nebo v Paladiu, tam dělají mega dobrý shake :33 nejraději mám čokoládový, ale od té doby co cvičím piji jahodový :D nevím jestli mi to pomůže, asi ne, ale já si bez něj neumím představit den, tak si koupím shake hotový v obchodě. Dnes jsem nestíhala, tak jsem spoléhala na Albert. Stejně jako se nemůžu zbavit kouření. Už moc nekouřím, ale kdo z vás kouří, tak víte, jak je to těžké :( A co jste dnes dělaly vy? :)
bye ♥

Crazy, crazy

9. února 2014 v 17:43 | Myself** |  *Me*

Tak se hlásím, že žiji :D i když v tuhle chvíli bych nejradi umřela. Dnes ráno a tak tomu bylo i včera jsem musela vstávat v 5:00. V půl 6 mi jel autobus do práce a v 6 jsem byla v práci. Jen pro informaci dělám v Penny Marketu. Nic moc job, ale bude lépe. To je jen taková nouzovka momentálně :) Přijela jsem domů asi v 5, takže jsem totálně vyřízená. Celý den běhám po krámě a tahám těžké věci. Musela jsem přendavat balíky džusů a šťáv, kterých je v jednom balení tak 10 nebo 9. Strašný. Jeden balík 9 kilo :D parádička uplná. Chodit s tím přes celý krám, protože vedoucí včera zamkla paleťáky v mrazáku když odcházela, takže jsem to tam nemohla odvést. Můžu vám říct, že to byla pěkná posilovna a ještě mi za to zaplatí :D Tohle jsem dělala asi tak 2 hodinky, pak jsem zlevňovala jogurty a sýry. Co vás asi nejvíce vyděsí je to, že v regále najdete sýr do 31.12 2013. Opravdu chuťovka :D. Dost o práci. Já vlastně ale ani nemám o ničem jiném psát, jelikož včera jsem přijela z práce v půl 9 večer, jelikož jsem musela vzít za jednu slečnu i odpolku a jediná jsem tam, která tam něco dělá samozřejmě...nakopat těm babkám do zadku :D. Prostě jsem včera nestihla Jillian. Tak jsem to brala jako den volna, svět se nezboří. :)

Včera jsem se viděla s přítelem. Nějak jsme si to vyjasnili..tedy nevyjasnili ale znáte jak chodí usmiřování :D večer jsem jela rovnou za ním. Sice jsme si neotevřeli ani láhev vína, i když ji koupil :) byla jsem hrozně ráda, ale nemůžu pít, když jdu druhý den do práce. Tak jsme zalezli do brlohu :D :) detaily vynechám :) a co vy? Jaký jste měly víkend? Hektický jako já nebo relaxační? :) Pište ♥
♥Bye

No time

6. února 2014 v 16:03 | Myself** |  *Me*

Krásné odpoledne přeji vám všem. Omlouvám se, ale opravdu jsem dřív nic nestihla. Za poslední tři dny se toho zase tak moc nestalo. Ve škole pořád řešíme teplotu ve třídách, jelikož v pondělí jsme tam naměřili 14°C a optim8ln9 teplota ve třídách má být 19°C min. Docela mě to udivuje. My studenti tam chodíme nabalení a klepeme kosu celý den a oni s tím nic nedělají. Dokonce už někdo volal do školy, že na ně pošle hygienu, že to není normální. :D Není. Psali jsme tu písemku z češtiny a z ekonomiky a další týden píšeme znovu ekonomiku a matematiku. Těším se na to učení. :( Probíráme jako třída amturitní ples, o kterém se každý dohaduje. Někdo by to chtěl udělat po svém a někdo se třeba vůbec neangažuje. Vymysleli jsme nakonec nějaký tanec a proslov, tak snad to nebude tak zlé :) A co vy? Co škola? Jak jste se měli?

Já se teď momentálně hádám s přítelem. Věřte mi, že m ito není nějak příjemné. On hledá chyby pořád na mě. Chápu, někdy jsem také ve špatné náladě a občas vyjedu, nebo mu rovnou řeknu, ať na mě moc nemluví, že to nebude mít cenu, ale beznadějně tohle říkám. Pokaždé mě schválně prudí. Grr...zabít! Náladu mám dnes celkem dobrou. Ve škole nám odpadla jedna hodina němčiny, tak jsem doma dřív :) touhle dobou bych byla teprve ve vlaku směr domů :) Doufáme, že mě neodsoudíte. Nevím momentálně jestli je v právu pan O. nebo já. Ty hádky mě dost mrzí. Řekla jsem si, že to s ním budu muset nějak probrat a budu doufat, že se to zlepší :) Tak mi držte pěsti :)

U Jillian jsem na šestém dni. Nevím jak to děláte vy ostatní, ale já umírám :D Řekla sjem si že to musím vydržet. Dám si všech 30 dní. Den volna a začnu jinou sestavu :) určitě to vyzkoušejte. Je to dobré na nohy a vnitřní stehna :) mě to alespoň pomáhá :) A co budete dělat zbytek dne? Já budu čajíčkovat a koukat na filmy ♥
bye ♥

I´m tired

3. února 2014 v 16:28 | Myself** |  *Me*
Jak se máte při pondělním odpoledni? Já jsem dnes přijela ze školy relativně brzy. Dokonce už jsem stihla i cvičit a přečíst zbytek knihy do povinné četby. Jsem ráda, že jsem to stihla. Nebylo by hezké být po škole a povídat si s profesorem o ději a hlavních postavách. :D Dnes byla ve škole nuda. Já mám pořád problémy s močovými cesty a s ledvinami, takže se u mě vyskytuje zvýšená teplota. Celý den ve škole jsem prospala. Přežít dvě hodiny veřejné správy byla fuška. Dali nám VS místo účetnictví, takže test z účetnictví nejspíše budeme psát zítra. Z ekonomiky jsme psali spotřební daně, ale vydím to celkem dobře. :) Daň z piva, z vína, tabáku apod. Přišlo mi to jednoduché, tak uvidíme :)

Ani nevím, proč jsem se dala do cvičení. Pro informaci v menu na pravo můžete najít zbylé úkoly a levely od Jillian. Její cvičení je super. Pod tímhle názvem ji najdete i na youtube :) K večeři si udělám zapečenou brokolici s vajíčkem a se sýrem :) Mňamka ♥ Byla jsem se také podívat za babčou, ale není jí nejlíp. Jsem ráda, že jste všichni se mnou a držíte mi place, opravdu to teď potřebuji. Moc děkuju :).

S přítelem jsem byla jen v sobotu a v pátek, poté musel do práce a já také, tak alespoň nejsem zklamaná, že jsem mohla být celý víkend s ním. Jansě, jsem, ale méně, než kdyby zavolali mě a on byl doma :(. To bych byla smutná. Už teď se mi po něm stýská. Neumím ten pocit popsat, ale je to samota, nemoct nikoho obejmout. A co budete dělat zbytek dne? Co dobrého k večeři? :) Pište :)
bye ♥

Happy birthday Gram.♥

1. února 2014 v 17:17 | Myself** |  *Me*
Dnešek patří mé babičce. Jela jsem za nimi jen kvůli ní, ale co už děda není, není tak veselá a nebaví se s námi tolik. Moc mě to mrzí. Vidím, že by chtěla, ale strach jí to nedovolí. Kéž bychom vrátili čas, abychom viděli všechny své příbuzné, kteří už s námi nejsou. Celou dobu jsem myslela jen na ni, a koukala jsem jak sedí tiše v rohu místnosti a mlčí. Bylo mi jí líto. Ani narozeniny si neužila. Já a sestra jsme si hrály s malými dětmi a staraly se o ně :) Je to fuška. Uhlídat dvouleté dítě a měsíční miminko :D maminka byla trošku připitá, tak jsem musela zakročit :D. Já osobně nemám ráda oslavy už z jediného důvodu. Všude plno jídla, přes sladké ke slanému a řízkům a samé sladké pití a alkohol. Dala jsem si tedy skleničku bílého vína, ale to je tak vše. Teta dělala k obědu čínu s rýží, tak jsem byla celkem plná. Ostatní mi nabízeli všechno možný, ale já se držela. Jsem na sebe pyšná. Možná je to první krok. Musím odolávat, čím déle a častěji se to bude opakovat tím si budu více věřit, že už si nic nedám a budu moct na to koukat a nic to se mnou neudělá. Já prostě miluju sýrové šneky. Děláme je doma z listového těsta a teta je kvůli mě dělala. Co myslíte? Ani jeden kousek jsem si nedala. Možná jsem měla ochutnat, aby jí nepřišlo, že je dělala zbytečně, ale jakmile je ochutnala moje sestruška se sestřenkou tak byl celej talíř pryč, tak jsem byla ráda, že to někdo snědl dřív než já. Chybělo málo a měla jsem minimálně jeden v sobě a to nemluvím o dortu. Mám pro sladké slabost, ale dala jsem to, což je nejdůležitější.

Cca kolem 16:00 jsme přijeli domů. Neměla jsem nervy. Z toho jídla jsem si musela jít zacvičit :D Bylo mi nějak těžko a to jsem nic nesnědla. Sestřenka(32) se svým přítelem(35) se rozhodli, že budou držet dietu oba, ale nějak ji mto nejde. Jen jsem se smála :D. Teď si půjdu udělat ten čajík a hupnout do postele s animáčema ♥ už se na ně těším :) nejspíš si asi pustím i Černou labuť. Smutný film, ale krásný :) Z jednoho blogu jsem si ji připomněla :) tak třeba se mi bude chtít :).

Zítra se chystám učit do školy, takže nic nového. Píšeme test z veřejky hned druhou hodinu, z ekonomiky a z účetnictví :( tak to musím stihnout se to nadrtit. :/ ale vůbec se mi nechce. Držte mi palce :) Teď těch pár fotek :)