Březen 2014

Sorry. So, I´m not sorry.

18. března 2014 v 17:04 | Myself** |  *Me*

Jsem zklamaná. Neozvala jsem se dlouho z jednoho jediného důvodu. Nesnáším rodinné chvilky, nemoce a rozpadlé vztahy. V mém případě se to týká toho třetího důvodu. V posledních týdnech řeším jen jednu věc. Mě a svého přítele. Hádky, řev a rozbité skleničky. Tak bych nazvala můj vztek uvnitř. Hádáme se o blbostech, ale někdy si připadám, že pro něj jsou to velice důležité věci. Nemám ráda, když mě někdo omezuje a říká mi co mám dělat. Sama si vybírám co budu dělat a jak strávím den. Štve mě, že on to bere tak, že mu musím vše říkat. Nepřijde mi to normální vám ano? Nebo jsem jen mladá a chci si užívat? Co byste mi poradily vy holky? Představte si, že si vyrazíte někam do města, nebo na disco a druhý den dostanete sprda, že jste to neohlásily a bůh ví po kom jste se válely :D Je toto normální? Ne, podle mě ne.

Dost o vztazích. Nudí mě to. Ve škole jsem teď opět dva dny chyběla (Zdravotní důvody). Nemůžu se s tím vyrovnat, ale zítra už se chystám..díky bohu. Nemůžu si už dovolit chybět. Co vy a škola? Doufám že uslyším jen to nejlepší :) Tenhle týden jdu k výživovému poradci, jelikož jsem změnila prášky a omezila sladké a tučná jídla a váha jde jen nahoru. Nerozumím tomu. Těším se. Jdu tam s mamkou. Konečně přijdu na to, co můžu jíst ve velkém množství a od čeho bych měla dát ruce pryč :) Jill jsem vzdala. Jsem v depkách. Ano, sama se jen lituji, než abych začala něco dělat. Je to směšný, ale taková už jsem. Hodně lidí říká, že to dělám často. Snažím se tomu vyhnout, ale nejde to.

Dnes jsem si koupila v Bille syrovátku :) Poradil mi jí ten poradce. Měli jsme jednu konzultaci na dvě hodiny zadarmo. Tam nám oznámil co tak asi jíst a čemu se vyhnout, ale těším se na další. Zjistí mi to přesně z krve co na mě jak působí. :) Syrovátku místo večeře a k svačině jogurtík :) mňam. Jen nechápu proč tedy tloustnu. No uvidím. Přemýšlím jestli to není z těch prášků, ale doufám že ne. Zítra začnu běhat. Alespon kiláček a budu to stupňovat. Sama se k pohybu nedokopu, přítel je unavený a rodiče jsou líní. Ještě že mám kamarádku, která běhá momentálně závodně, takže mi pomůže zvládat úplně vše :) třeba zvládnu daleko větší vzdálenost :) Držte palce. Nevím, kdy napíšu, ale doufám, že se vše bude obracet k lepšímu.

Budu tvrdě makat abych vypadala alespoň takto :) držte palce.
Asi udělám přidávací jídelníčky na net :))
♥♥♥